Sera O-nip Tablet Balık Yemi

15,00 ₺
15,00 ₺
Sepette
20%
12,00 ₺

Alıcı Öder - En geç yarın kargoda

150 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!

Sera O-Nip Tablet Balık Yemi

Sera O-Nip hafif bir parmak baskısıyla akvaryum camına takılabilen özenle işlenmiş tabletlerden oluşan gurme lezzetler. Bu sayede çekingen balıkların beslenmesini dahi kusursuz biçimde izleyebilirsiniz.

Kan kurtları, Kril ve Tubifeks gibi yüksek miktarda yem hayvan tabletleri oldukça lezzetli, besleyici ve uygun beslenme için değerli hale getirir. Değerli malzemelerin yanı sıra yüksek ve kolaylıkla sindirilebilen protein miktarı sağlıklı gelişim, büyüleyici görünüm ve doğal davranışı destekler.

Sera O-nip tablet yem bütün deniz ve tatlı su süs balıkları için "sevilen", cama yapışan bir tablet yemdir.
%50 oranında besin değeri yüksek pul yem ve % 50 oranında şoklanarak kurutulmuş(FD) canlı yemden hazırlanır.
Tablet şeklinde hazırlanmış bu yemler balıklara, doğada olduğu gibi, "yemini kovalayarak", hareket halinde beslenmelerini;akvaryum sahibine ise, küçük ve büyük balıkların bir arada, Sera O-nip tablet etrafında toplanarak beslenmelerini yakından izleme fırsatı verir.
Sera O-nip, güzel kokusu ve lezzeti ile en ürkek ve saklı yaşayan süs balıklarının bile etrafında toplandıkları, "beslenme sorunlarını çözen", menü olarak hazırlanmış tablet yemdir.

 

KARGO UYARISI:

⇒ Siparişleriniz ertesi günü kargoya verilmektedir.

⇒ Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Paketin hasarlı,ürünün kusurlu veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, iadesi yapılıp paket teslim alınmamalı ve  05319667828 nolu whatsapp iletişim numarasından tarafımıza bildirilmelidir.

 

  05319667828

Telif Hakları

''Bu websitesinde sunulan tüm yazılı ve görsel materyal (makaleler, fotoğraflar, çizimler, eser fotoğrafları ve websitesi kodları) Pet Hobim Online sitesi ve hak sahiplerine aittir.  İlgili mülkiyet, telif hakkı, ticari marka, patent veya diğer kanunlar kapsamında korunmaktadır. Pet Hobim sitesi'nin izni alınmadan yukarıda sözü edilen bilgilerin çoğaltılması, dağıtılması, uyarlanması, düzenlenmesi, kamuya açık bir şekilde yayınlanması, kamuya açık bir şekilde iletilmesi, aktarılması, kiralanması, satılması veya yasadışı kullanımı yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılacaktır.Ürünün tüm hakları saklıdır.''

Yorumlar

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
(Yalnızca ürünü satın alan kişiler değerlendirme yapabilir.)

Taksit Seçenekleri

Kategoriler