Seachem Flourish Trace 250ml

142,90 ₺
142,90 ₺

Alıcı Öder - En geç yarın kargoda

300 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!

Son 1 ürün!

Genel Bakış

Flourish Trace ™, uygun bitki sağlığı ve büyümesi için gerekli olduğu gösterilen çok çeşitli eser elementler sağlar (eksiklik belirtileri için aşağıya bakınız). Eser elementler normal olarak kullanım, oksidasyon ve çökeltme ile tükenir. Son iki işlem diğer mikrobesinlerden daha hızlı gerçekleşir. Bu, izleme öğelerinin düzenli olarak geri yüklenmesini önemli hale getirir. Flourish Trace ™ karides gibi omurgasızlar için güvenlidir.

Normalde Flourish® ve / veya Flourish Tabs ™ ile bir başlangıç ​​yapmanızı öneririz . Bunlar, bitki sağlığını ve büyümesini artıracak çok çeşitli mikro besinler (vitaminler, amino asitler) ve mikro ve eser elementler (demir, manganez, nikel, kobalt, vb.) sağlar. Büyüme oranı önemliyse, eser elementler genellikle Flourish®'teki diğer bileşenlerden daha hızlı kullanılır, bu durumda Flourish Trace ™ ve Flourish® ve / veya Flourish Tabs ™ 'in kullanılması da yararlı olacaktır.

Kullanım:

Haftada iki kez her 80 L (20 ABD galonu) için 1 kap (5 mL) kullanın. Flourish ile birlikte kullanıldığında, farklı günlerde uygulama yapmanız tavsiye edilir.

KARGO UYARISI:

⇒ Siparişleriniz ertesi gün kargoya verilir.

⇒ Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Paketin hasarlı,ürünün kusurlu veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, iadesi yapılıp paket teslim alınmamalı ve  05319667828 nolu whatsapp iletişim numarasından tarafımıza bildirilmelidir.

  05319667828

Telif Hakları

''Bu websitesinde sunulan tüm yazılı ve görsel materyal (makaleler, fotoğraflar, çizimler, eser fotoğrafları ve websitesi kodları) Pet Hobim Online sitesi ve hak sahiplerine aittir.  İlgili mülkiyet, telif hakkı, ticari marka, patent veya diğer kanunlar kapsamında korunmaktadır. Pet Hobim sitesi'nin izni alınmadan yukarıda sözü edilen bilgilerin çoğaltılması, dağıtılması, uyarlanması, düzenlenmesi, kamuya açık bir şekilde yayınlanması, kamuya açık bir şekilde iletilmesi, aktarılması, kiralanması, satılması veya yasadışı kullanımı yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılacaktır.Ürünün tüm hakları saklıdır.''

Yorumlar

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
(Yalnızca ürünü satın alan kişiler değerlendirme yapabilir.)

Taksit Seçenekleri

Kategoriler