Seachem Flourish Potassium 100ml

87,00 ₺
87,00 ₺

Alıcı Öder - En geç yarın kargoda

300 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!

Son 1 ürün!

Flourish Potassium™

  • Akvaryum için potasyum takviyesi
  • Yüksek konsantre (50.000 mg / L)
  • Fosfat veya nitrat içermez, Azot ve Azalt Fosfor ile kullanım için idealdir

Flourish Potassium ™, doğal ekili akvaryum için uygun 50.000 mg / L potasyum içerir. Potasyum, ekili bir akvaryumda güçlü bir büyüme seviyesini korumak için hayati önem taşıyan birkaç elementten biridir. Potasyum hızla büyüyen bir sistemde veya kaynak suyun düşük mineral içeriğine sahip olması durumunda tükenebilir. Bu durumlarda potasyum büyümeyi sınırlandırabilir. Potasyum tükenmesini önlemek için Flourish Potassium ™ kullanın (belirtileri yaşlı yapraklarda sararma içerir) ve en yüksek büyüme seviyesini korur.

En kolay elde edilen potasyum kaynakları potasyum nitrat ve potasyum fosfattır. Bu kaynakların her ikisi de azot veya fosforun yanı sıra potasyuma da eklenir, bu da belirli bir NPK oranını hedeflemeyi neredeyse imkansız hale getirir. Güzelleşmek Potasyum ™, potasyum sülfattan türetilerek kullanıcının azot veya fosforu etkilemeden potasyum seviyelerini ayarlamasına izin verir.

 

KARGO UYARISI:

⇒ Siparişleriniz ertesi gün kargoya verilir.

⇒ Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Paketin hasarlı,ürünün kusurlu veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, iadesi yapılıp paket teslim alınmamalı ve  05319667828 nolu whatsapp iletişim numarasından tarafımıza bildirilmelidir.

 

  05319667828

Telif Hakları

''Bu websitesinde sunulan tüm yazılı ve görsel materyal (makaleler, fotoğraflar, çizimler, eser fotoğrafları ve websitesi kodları) Pet Hobim Online sitesi ve hak sahiplerine aittir.  İlgili mülkiyet, telif hakkı, ticari marka, patent veya diğer kanunlar kapsamında korunmaktadır. Pet Hobim sitesi'nin izni alınmadan yukarıda sözü edilen bilgilerin çoğaltılması, dağıtılması, uyarlanması, düzenlenmesi, kamuya açık bir şekilde yayınlanması, kamuya açık bir şekilde iletilmesi, aktarılması, kiralanması, satılması veya yasadışı kullanımı yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılacaktır.Ürünün tüm hakları saklıdır.''

Yorumlar

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
(Yalnızca ürünü satın alan kişiler değerlendirme yapabilir.)

Taksit Seçenekleri

Kategoriler