Seachem Flourish Phosphorus 100ml

95,00 ₺
95,00 ₺

Alıcı Öder - En geç yarın kargoda

300 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!

Son 2 ürün!

Genel Bakış

Fosfor, bitkiler tarafından ihtiyaç duyulan üç ana makro besin maddesinden (azot, fosfor, potasyum: NPK) biridir ve genellikle bir gelişen sistemde büyümeyi sınırlayan faktör olabilir. Flourish Phosphorus ™,  dozlamayı tahmin etmek için çıkaran güvenli bir potasyum fosfat çözeltisidir (4,500 mg / L fosfat). Nitrat ve fosfatı sabit bir oranda karıştıran rakip ürünlerin aksine, Flourish Phosphorus ™ (nitrat içermeyen), nitratları aşırı dozlama riski olmadan fosforu bitkilerinizin ihtiyaçlarına göre dozlamanıza izin verir. Belirtildiği şekilde kullanıldığında, Flourish Phosphorus ™ su bitkilerinin büyümesini, yosun büyümesini artırmadan geliştirecek ve hızlandıracaktır. Maksimum fayda için Flourish Nitrogen ™ ve Flourish Potassium ™ ile kullanın. Flourish Phosphorus ™ karides gibi omurgasızlar için güvenlidir.

Kullanım

Her 80 L (20 US galon) için haftada bir veya iki kez veya fosfor eksikliği belirtilerine yanıt olarak gerektiği gibi 2.5 mL (yarım kapak) kullanın.

KARGO UYARISI:

⇒ Siparişleriniz ertesi gün kargoya verilir.

⇒ Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Paketin hasarlı,ürünün kusurlu veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, iadesi yapılıp paket teslim alınmamalı ve  05319667828 nolu whatsapp iletişim numarasından tarafımıza bildirilmelidir.

  05319667828

Telif Hakları

''Bu websitesinde sunulan tüm yazılı ve görsel materyal (makaleler, fotoğraflar, çizimler, eser fotoğrafları ve websitesi kodları) Pet Hobim Online sitesi ve hak sahiplerine aittir.  İlgili mülkiyet, telif hakkı, ticari marka, patent veya diğer kanunlar kapsamında korunmaktadır. Pet Hobim sitesi'nin izni alınmadan yukarıda sözü edilen bilgilerin çoğaltılması, dağıtılması, uyarlanması, düzenlenmesi, kamuya açık bir şekilde yayınlanması, kamuya açık bir şekilde iletilmesi, aktarılması, kiralanması, satılması veya yasadışı kullanımı yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılacaktır.Ürünün tüm hakları saklıdır.''

Yorumlar

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
(Yalnızca ürünü satın alan kişiler değerlendirme yapabilir.)

Taksit Seçenekleri

Kategoriler