Seachem Flourish İron 100ml

95,00 ₺
95,00 ₺

Alıcı Öder - En geç yarın kargoda

300 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!

Son 2 ürün!

Genel Bakış

Demir bitkilerde hareketsizdir. Bu, bitkilerin demiri daha yaşlı yapraklardan yenilerine yönlendiremediği anlamına gelir. Bu nedenle, ilk olarak yeni veya genç yapraklarda eksiklik belirtileri ortaya çıkar. Bitkiler klorofil üretmek için demir kullandığından, demir eksikliği genç yaprakların kloroz veya sararmasına neden olur. Saplar da kısa ve ince görünebilir. Eksiklik şiddetli ve uzarsa, her yeni yaprak bir önceki yapraktan daha açık renkte ortaya çıkar.

Flourish Iron ™ yüksek konsantrasyonlu (10.000 mg / L) demir içeren bir glukonat takviyesidir. Bitkiler, Flourish Iron ™ 'dan çok daha kolay yararlanabilirler çünkü demir glukonat zaten demirli formdadır, bu nedenle onu azaltan enerji harcamazlar. Diğer üreticilerin mahremiyetine rağmen, glukonat bitkiler veya balıklar için zararlı değildir. Aslında, demir-glukonat, demir-EDTA bağlanmasına karşı nispeten daha zayıf demir-glukonat bağlanması nedeniyle demir-EDTA'ya göre yaprak beslemesine daha uygundur. Ek olarak, demir glukonat bir karbon kaynağı olma avantajına sahiptir.

Her 200 L (50 US galon) için veya yaklaşık 0.10 mg / L demiri korumak için gereken 1 kap (5 mL) kullanın. Daha küçük dozlar için lütfen her kapak dişinin yaklaşık 1 mL olduğunu unutmayın. 

 

KARGO UYARISI:

⇒ Siparişleriniz ertesi gün kargoya verilir.

⇒ Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Paketin hasarlı,ürünün kusurlu veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, iadesi yapılıp paket teslim alınmamalı ve  05319667828 nolu whatsapp iletişim numarasından tarafımıza bildirilmelidir.

 

  05319667828

Telif Hakları

''Bu websitesinde sunulan tüm yazılı ve görsel materyal (makaleler, fotoğraflar, çizimler, eser fotoğrafları ve websitesi kodları) Pet Hobim Online sitesi ve hak sahiplerine aittir.  İlgili mülkiyet, telif hakkı, ticari marka, patent veya diğer kanunlar kapsamında korunmaktadır. Pet Hobim sitesi'nin izni alınmadan yukarıda sözü edilen bilgilerin çoğaltılması, dağıtılması, uyarlanması, düzenlenmesi, kamuya açık bir şekilde yayınlanması, kamuya açık bir şekilde iletilmesi, aktarılması, kiralanması, satılması veya yasadışı kullanımı yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılacaktır.Ürünün tüm hakları saklıdır.''

Yorumlar

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
(Yalnızca ürünü satın alan kişiler değerlendirme yapabilir.)

Taksit Seçenekleri

Kategoriler