Seachem Flourish 100ml

95,00 ₺
95,00 ₺

Alıcı Öder - En geç yarın kargoda

300 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!

Son 2 ürün!

Genel Bakış

Flourish® doğal tatlı su akvaryumu için kapsamlı bir bitki takviyesidir. Önemli mikro elementler, eser elementler ve diğer besin maddelerinin zengin bir ürün yelpazesini içerir. Bunlar, su bitkileri için faydalı olduğu gösterilen kalsiyum, magnezyum, demir ve diğer önemli elementleri içerir. Makro element (NPK) gübrelemesi için gerekirse Flourish® Nitrogen ™ , Flourish® Phosphorus ™ veya Flourish® Potassium ™ kullanın . Flourish® karides gibi omurgasızlar için güvenlidir.

Flourish®, diğer makro ve mikro besin takviyeleri ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Diğer üreticiler TÜM gerekli besin maddelerini dahil etmeye çalışırlar, bu da makro-besin seviyelerini yükseltmek için aşırı miktarda mikro besin maddelerine yol açar.

Kullanım

Her 250 L (60 US galon) için haftada bir veya iki kez 1 kapak (5 mL) kullanın. Daha küçük dozlar için, lütfen her kapak dişinin yaklaşık 1 mL olduğunu unutmayın. Açıldıktan 3 ay sonra soğutma önerilir.

KARGO UYARISI:

⇒ Siparişleriniz ertesi gün kargoya verilir.

⇒ Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Paketin hasarlı,ürünün kusurlu veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, iadesi yapılıp paket teslim alınmamalı ve  05319667828 nolu whatsapp iletişim numarasından tarafımıza bildirilmelidir.

 

  05319667828

Telif Hakları

''Bu websitesinde sunulan tüm yazılı ve görsel materyal (makaleler, fotoğraflar, çizimler, eser fotoğrafları ve websitesi kodları) Pet Hobim Online sitesi ve hak sahiplerine aittir.  İlgili mülkiyet, telif hakkı, ticari marka, patent veya diğer kanunlar kapsamında korunmaktadır. Pet Hobim sitesi'nin izni alınmadan yukarıda sözü edilen bilgilerin çoğaltılması, dağıtılması, uyarlanması, düzenlenmesi, kamuya açık bir şekilde yayınlanması, kamuya açık bir şekilde iletilmesi, aktarılması, kiralanması, satılması veya yasadışı kullanımı yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılacaktır.Ürünün tüm hakları saklıdır.''

Yorumlar

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
(Yalnızca ürünü satın alan kişiler değerlendirme yapabilir.)

Taksit Seçenekleri

Kategoriler