İsta Co2 Yedek Tüp 550 Cc (1 Adet Tüp)

18,00 ₺
18,00 ₺

Alıcı Öder - Aynı gün kargo

300 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!

Ürün Tükendi!

İsta  Co2 Yedek Tüp 550 cc (1 Adet Tüp) 

  • Her tüp Co2 reaktörünü yaklaşık 45 kez doldurur. Reaktörler birbirlerine seri bağlanarak daha büyük akvaryumlarda daha fazla reaktörle daha fazla gaz vermek mümkün olabilir. Co2 tüp ve reaktör yedek olarak ayrıca satılmaktadır. 
  • ISTA geri dönüşümsüz Co2 şişesi yaklaşık 45 kullanımlıktır. 

 

KARGO UYARISI:

⇒ Saat 14:00'dan önce olan siparişler aynı gün kargoya verilir.

⇒ Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Paketin hasarlı,ürünün kusurlu veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, iadesi yapılıp paket teslim alınmamalı ve  05319667828 nolu whatsapp iletişim numarasından tarafımıza bildirilmelidir.

 

  05319667828

Telif Hakları

''Bu websitesinde sunulan tüm yazılı ve görsel materyal (makaleler, fotoğraflar, çizimler, eser fotoğrafları ve websitesi kodları) Pet Hobim Online sitesi ve hak sahiplerine aittir.  İlgili mülkiyet, telif hakkı, ticari marka, patent veya diğer kanunlar kapsamında korunmaktadır. Pet Hobim sitesi'nin izni alınmadan yukarıda sözü edilen bilgilerin çoğaltılması, dağıtılması, uyarlanması, düzenlenmesi, kamuya açık bir şekilde yayınlanması, kamuya açık bir şekilde iletilmesi, aktarılması, kiralanması, satılması veya yasadışı kullanımı yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılacaktır.Ürünün tüm hakları saklıdır.''

 

Yorumlar

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
(Yalnızca ürünü satın alan kişiler değerlendirme yapabilir.)

Taksit Seçenekleri

Kategoriler