Gui Yun Motorlu Pipo Filtre 4 Watt

160,00 ₺
160,00 ₺
Sepette
10%
144,00 ₺

Alıcı Öder - En geç yarın kargoda

150 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!

Son 2 ürün!

Gui Yun Motorlu Pipo Filtre 4 W
 

Gui Yun Motorlu Pipo Filtre, karides akvaryumları başta olmak üzere bir çok nano akvaryum, yavru balık akvaryumu gibi küçük akvaryumlar için ideal temizliği sağlayabilecek filtredir. Kendinden motorlu olması sayesinde ekstra bir hava motoruna gerek duymadan çalışabilir. İnce gözenekli süngerler sayesinde yeterli temizliği yapabilir, suyun sterilizasyonu sağlar.

Gui Yun Motorlu Pipo Filtre, diğer pipo filtrelerden ayıran en büyük özelliği süngerlerin altında bulunan hazne içerisinde Biyolojik filtre malzemesi Substrat Pro ile birlikte gönderilmesidir. Süngerler altında bulunan filtre malzemesi haznesine farklı filtre malzemesi ekleyebilir filtrenin performansına doğrudan katkıda bulunabilirsiniz.

Gui Yun Pipo Filtre, 4 W gücünce motoru bulunmaktadır. Saatte 250 lt su çevirebilir.

Öne çıkan özellikleri;
* Kendinden motorlu pipo filtresi,
* Filtre malzemesi haznesi ve Biyolojik filtre malzemesi Substrat pro ile birlikte gönderilir,
* Kaliteli plastik malzeme.

Ürün ölçüleri;
* 28 uzunluk,
* 17,5 en,
* 6 cm çapında  13 cm yüksekliğinde süngerler,
* 6 cm çapında x 4 cm ebatında biolojik filtre hazneleri.

KARGO UYARISI:

⇒ Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Paketin hasarlı,ürünün kusurlu veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, iadesi yapılıp paket teslim alınmamalı ve  05319667828 nolu whatsapp iletişim numarasından tarafımıza bildirilmelidir.

 

  05319667828

Telif Hakları

''Bu websitesinde sunulan tüm yazılı ve görsel materyal (makaleler, fotoğraflar, çizimler, eser fotoğrafları ve websitesi kodları) Pet Hobim Online sitesi ve hak sahiplerine aittir.  İlgili mülkiyet, telif hakkı, ticari marka, patent veya diğer kanunlar kapsamında korunmaktadır. Pet Hobim sitesi'nin izni alınmadan yukarıda sözü edilen bilgilerin çoğaltılması, dağıtılması, uyarlanması, düzenlenmesi, kamuya açık bir şekilde yayınlanması, kamuya açık bir şekilde iletilmesi, aktarılması, kiralanması, satılması veya yasadışı kullanımı yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılacaktır.Ürünün tüm hakları saklıdır.''

Yorumlar

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
(Yalnızca ürünü satın alan kişiler değerlendirme yapabilir.)

Taksit Seçenekleri

Kategoriler