Glasgarten Bacter A E 10 Gr Kutudan Bölme

Orijinal Kutudan Bölme 10gr

80,00 ₺
80,00 ₺
Sepette
10%
72,00 ₺

Alıcı Öder - En geç yarın kargoda

300 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!

Son 4 ürün!

Bacter AE Micro Powder , akvaryumunuza önemli mikroorganizmalar, amino asitler ve enzimler ekler. Bacter AE , su kalitesini iyileştirir.Karides ve özellikle yavru karides için oldukça faydalı olan biyofilmlerin gelişimini artırır. Bu biyofilmler, karidesinize sürekli olarak protein açısından zengin bir besin kaynağı sağlayarak yavru karidesin hayatta kalma oranını önemli ölçüde artırır ve sağlıklı bir şekilde gelişmesini sağlar. Ek olarak, ön biyotik bakteriler, Bacter AE'de bulunan karideslerin besin alımını iyileştirir ve sindirimlerini düzenler. Bacter AE Micro Powder'da bulunan bakteri kültürleri"uyku modundadır" ve suyla temas ettikleri anda aktif hale gelirler. Zararlı maddeleri temizlerler ve özenle seçilmiş diğer malzemelerle birlikte karidelerinize akvaryumda uygun bir mikro iklim sağlarlar.

Dozaj / Besleme önerisi (yaklaşık 120 litre tank hacmi için)
• Düşük doz: 1x günlük 1/2 ölçü kaşığı *
• Normal doz: 1x günlük 1 ölçü kaşığı *
• Yüksek doz: 2x günlük 1 ölçü kaşığı *
İlk kullanıldığında Bacter AE , ilk hafta kadar dozun yarısını verin.
* 1 ölçü kaşığı yaklaşık 0,5 g içerir

Malzemeler
amino asitler, polisakkaridler, ksilanaz, glukanaz, amilaz, proteaz, hemiselülaz, Bacillus subtilis, Pediococcus acidilactici (Lactobacillus)

KARGO UYARISI:

⇒ Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Paketin hasarlı,ürünün kusurlu veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, iadesi yapılıp paket teslim alınmamalı ve  05319667828 nolu whatsapp iletişim numarasından tarafımıza bildirilmelidir.

Telif Hakları

''Bu websitesinde sunulan tüm yazılı ve görsel materyal (makaleler, fotoğraflar, çizimler, eser fotoğrafları ve websitesi kodları) Pet Hobim Online sitesi ve hak sahiplerine aittir.  İlgili mülkiyet, telif hakkı, ticari marka, patent veya diğer kanunlar kapsamında korunmaktadır. Pet Hobim sitesi'nin izni alınmadan yukarıda sözü edilen bilgilerin çoğaltılması, dağıtılması, uyarlanması, düzenlenmesi, kamuya açık bir şekilde yayınlanması, kamuya açık bir şekilde iletilmesi, aktarılması, kiralanması, satılması veya yasadışı kullanımı yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılacaktır.Ürünün tüm hakları saklıdır.''

Yorumlar

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
(Yalnızca ürünü satın alan kişiler değerlendirme yapabilir.)

Taksit Seçenekleri

Kategoriler