Genchem Biozyme

18,00 ₺
18,00 ₺

Alıcı Öder - Aynı gün kargo

300 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!

Ürün Tükendi!

Genchem Biozyme 50g , karidesler ve yavruları için gerekli olan mikroorganizma (yararlı bakteriler) ve enzimler içeren bir saç kremi.

Yararları :

  • Nitrit ve amonyak azaltır
  • Sindirim sisteminin metabolizmasını geliştirmek ve yardımcı olmak
  • Bebek karides için yedek yem
  • Bebek karidesleri için idealamino asitler ve enzimler içerir
  • Bakteriyel enfeksiyon riskini azaltır

 

İçindekiler : Proteaz, Amilaz, Selülaz

Spirulina yosunu, maya, malt, glikoz

Kullanım
Bebek karides yumurtadan çıktığı zaman, günde bir kez 100 litre su için 1/3 ölçü kaşığı yetişkin karides için haftada üç kez 100 litre su için 1/2 ölçü kaşığı besleyin.

 

KARGO UYARISI:

⇒ Saat 14:00'dan önce olan siparişler aynı gün kargoya verilir.

⇒ Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Paketin hasarlı,ürünün kusurlu veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, iadesi yapılıp paket teslim alınmamalı ve  05319667828 nolu whatsapp iletişim numarasından tarafımıza bildirilmelidir.

 

  05319667828

Telif Hakları

''Bu websitesinde sunulan tüm yazılı ve görsel materyal (makaleler, fotoğraflar, çizimler, eser fotoğrafları ve websitesi kodları) Pet Hobim Online sitesi ve hak sahiplerine aittir.  İlgili mülkiyet, telif hakkı, ticari marka, patent veya diğer kanunlar kapsamında korunmaktadır. Pet Hobim sitesi'nin izni alınmadan yukarıda sözü edilen bilgilerin çoğaltılması, dağıtılması, uyarlanması, düzenlenmesi, kamuya açık bir şekilde yayınlanması, kamuya açık bir şekilde iletilmesi, aktarılması, kiralanması, satılması veya yasadışı kullanımı yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılacaktır.Ürünün tüm hakları saklıdır.''

Yorumlar

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
(Yalnızca ürünü satın alan kişiler değerlendirme yapabilir.)

Taksit Seçenekleri

Kategoriler