Genchem Biomax-2 (yavru Büyümesini Sağlar)

32,00 ₺
32,00 ₺

Alıcı Öder - En geç yarın kargoda

300 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!

Ürün Tükendi!

Genchem Biomax-2  , uygun partikül boyutuna sahip yavru karidesler için tasarlanmış günlük bir yemdir .

Yarar:

 1. Beslenme dengesi
 2. Pigmentin arttırılması
 3. Taze yemlerin güvenilir şekilde değiştirilmesi
 4. Su kalitesi optimal kalır
 5. Kabuk değişimi

İçindekiler : Krill yemeği, Balık unu, kalamar karaciğer tozu, Midye unu, Karaciğer unu, Bira mayası, Spirulina, Buğday Unu, Deniz yosunu tozu, İnci tozu, Astaksantin, Beta-Glucan, Vitaminler ve eser mineraller.

Kullanım: Günlük karides yemidir.Karides popülasyonuna bağlı olarak belirli miktarda veriniz.Fazla atılan yemleri temizlemenizi öneririm.

 

KARGO UYARISI:

⇒ Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Paketin hasarlı,ürünün kusurlu veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, iadesi yapılıp paket teslim alınmamalı ve  05319667828 nolu whatsapp iletişim numarasından tarafımıza bildirilmelidir.

 

  05319667828

Telif Hakları

''Bu websitesinde sunulan tüm yazılı ve görsel materyal (makaleler, fotoğraflar, çizimler, eser fotoğrafları ve websitesi kodları) Pet Hobim Online sitesi ve hak sahiplerine aittir.  İlgili mülkiyet, telif hakkı, ticari marka, patent veya diğer kanunlar kapsamında korunmaktadır. Pet Hobim sitesi'nin izni alınmadan yukarıda sözü edilen bilgilerin çoğaltılması, dağıtılması, uyarlanması, düzenlenmesi, kamuya açık bir şekilde yayınlanması, kamuya açık bir şekilde iletilmesi, aktarılması, kiralanması, satılması veya yasadışı kullanımı yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılacaktır.Ürünün tüm hakları saklıdır.''

 

Yorumlar

 1. Ahmet Murat YARICI
  Ahmet Murat YARICI
  biomax 1 sanmıştım ve toz halinde beklemiştim..ancak biomax 2 imiş.granül şeklinde..hızlı ve eksiksiz gönderim için teşekkür ederim
  24.07.2020

Taksit Seçenekleri

Kategoriler