Middle Grade Taiwan Bee - Panda Karides 10 Adet

450,00 ₺
450,00 ₺

Ücretsiz Kargo - 2 gün içinde kargoda

Ürün Tükendi!

Bilimsel adı: Caridina sp.

İsimlendirme: Taiwan Bee - Panda Shrimp(Middle Grade) 10 Adet

Satış Boyu: 0,7-1,2cm

Önerilen Canlı Sayısı: Enaz 10’lu Koloni

Enaz Akvaryum Hacmi: 20 Litre

Maksimum büyüme boyu: 3cm

Yaşam süresi: 2 yıl

ÖNEMLİ NOT: Satışta olan taiwan bee panda karideslerden alacağınız yavru oranları, sabit olmamakla birlikte taiwan bee mosura, taiwan bee blue shadow panda, taiwan bee panda, taiwan bee blue bolt gibi canlılar çıkacaktır.Sabit ıslah görmemiş olduğu için kalite middle grade olarak nitelendirildi.

 

Taiwan Bee Panda Su Değerleri

Sıcaklık: 21-23(optimum), ancak 18-25 derecede yaşayabilirler.

Ph: 5-6,5

Gh: 4-6°dH

Kh: 0-1°dH

İletkenlik: 200-270 µS

SİPARİŞ UYARISI:

ÖNEMLİ: Canlı siparişleriniz canlıların sağlığı açısından, ertesi günü kargoya verilmektedir.(Salı,çarşamba ve perşembe günleri gönderim yapılmaktadır.) 

 

PROFESYONEL PAKETLEME:

Hayvan beslemek bir sorumluluktur! Bizlerde satışta gerekli olan değeri ve özeni göstererek güvenli taşınması, soğuğa ve sıcağa karşı iyi bir korunma için sevkiyat strafor kutu+breathing bag torbada(Gerekli koşullarda)+sıcakta buz aküsü,soğukta ısıtıcı pad(Gerekli koşullarda) ile kargolama işlemini gerçekleştirmekteyiz.

KARGO UYARISI:

⇒ Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Paketin hasarlı,ürünün kusurlu veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, iadesi yapılıp paket teslim alınmamalı ve  05319667828 nolu whatsapp iletişim numarasından tarafımıza bildirilmelidir.

 

  05319667828

Telif Hakları

''Bu websitesinde sunulan tüm yazılı ve görsel materyal (makaleler, fotoğraflar, çizimler, eser fotoğrafları ve websitesi kodları) Pet Hobim Online sitesi ve hak sahiplerine aittir.  İlgili mülkiyet, telif hakkı, ticari marka, patent veya diğer kanunlar kapsamında korunmaktadır. Pet Hobim sitesi'nin izni alınmadan yukarıda sözü edilen bilgilerin çoğaltılması, dağıtılması, uyarlanması, düzenlenmesi, kamuya açık bir şekilde yayınlanması, kamuya açık bir şekilde iletilmesi, aktarılması, kiralanması, satılması veya yasadışı kullanımı yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılacaktır.Ürünün tüm hakları saklıdır.''

 

Yorumlar

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
(Yalnızca ürünü satın alan kişiler değerlendirme yapabilir.)

Taksit Seçenekleri

Kategoriler