Bloody Mary Karides 10 Adet

160,00 ₺
160,00 ₺

Alıcı Öder - 2 gün içinde kargoda

300 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!

Ürün Tükendi!

Bilimsel adı: Neocaridina davidi var.

İsimlendirme: Bloody Mary 

Satış Boyu: 0,7-1,2cm

Önerilen Canlı Sayısı: Enaz 10’lu Koloni(Kolonide dişi erkek mevcut)

Enaz Akvaryum Hacmi: 20 Litre

Maksimum büyüme boyu: 3cm

Yaşam süresi: 2 yıl

 

Bloody Mary Shrimp 10'lu Koloni

⇒ Karidesler kendi üretimim olup renkleri gayet düzgün canlılardır.

⇒ Kesinlikle kaliteli kandır.

⇒ Yaklaşık 4 yıldır ıslah yapılan canlılar olmasına rağmen mutlaka ıslaha devam edilmelidir.

Su değerleri;

Ph:6,5-7,5

İletkenlik:300-400microsiemens

Gh:10-20

Kh:7-18

SİPARİŞ UYARISI:

ÖNEMLİ: Canlı siparişleriniz canlıların sağlığı açısından, ertesi günü kargoya verilmektedir.(Salı,çarşamba ve perşembe günleri gönderim yapılmaktadır.) 

 

PROFESYONEL PAKETLEME:

Hayvan beslemek bir sorumluluktur! Bizlerde satışta gerekli olan değeri ve özeni göstererek güvenli taşınması, soğuğa ve sıcağa karşı iyi bir korunma için sevkiyat strafor kutu+breathing bag torbada(Gerekli koşullarda)+sıcakta buz aküsü,soğukta ısıtıcı pad(Gerekli koşullarda) ile kargolama işlemini gerçekleştirmekteyiz.

 

KARGO UYARISI:

⇒ Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Paketin hasarlı,ürünün kusurlu veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, iadesi yapılıp paket teslim alınmamalı ve  05319667828 nolu whatsapp iletişim numarasından tarafımıza bildirilmelidir.

 

  05319667828

Telif Hakları

''Bu websitesinde sunulan tüm yazılı ve görsel materyal (makaleler, fotoğraflar, çizimler, eser fotoğrafları ve websitesi kodları) Pet Hobim Online sitesi ve hak sahiplerine aittir.  İlgili mülkiyet, telif hakkı, ticari marka, patent veya diğer kanunlar kapsamında korunmaktadır. Pet Hobim sitesi'nin izni alınmadan yukarıda sözü edilen bilgilerin çoğaltılması, dağıtılması, uyarlanması, düzenlenmesi, kamuya açık bir şekilde yayınlanması, kamuya açık bir şekilde iletilmesi, aktarılması, kiralanması, satılması veya yasadışı kullanımı yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılacaktır.Ürünün tüm hakları saklıdır.''

 

Yorumlar

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
(Yalnızca ürünü satın alan kişiler değerlendirme yapabilir.)

Taksit Seçenekleri

Kategoriler